Ogłoszenie


#1 2012-02-25 20:27:31

Scigany

Gość

podanie

Witam

Jestem Łukasz, mam 27 lat, jestem pocztowcem, aktualnie Lublin, zaręczony, często dorabiam coś pisząc więc siedzę w nocy ;)
W ogame grałem w liceum i trochę na studiach, kiedy to uniwersa zaczynały dopiero pustoszeć. Grałem na uni 3, pod tym samym nickiem. byłem chyba TOP 150, ale nie pamiętam już dokładnie. Byłem przywódcą - Cesarzem - jednego z liczących się sojuszy na uni3 GNOZA (TOP 20) - ale już dokładnie nie pamiętam. Oddałem przewodzenie sojuszem ponieważ wyjeżdżałem w wakacje pracować za granice. Następnie zorganizowałem sojusz Zhaunil, który był akademią GNOZY, później stając się normalnym sojuszem, naszym sojusznikiem. Mój sojusz toczył kilka wojen, z której na pewno jedną wygrał, a jedną przegrał, reszty nie jestem pewien. Uczestniczyłem w trzydniowym zjeździe ogamowców w Mysłowicach (nie mam pojęcia który to był rok), z trzech dni nie pamiętam drugiego od godziny 12 w południe, do 1 w nocy. ( po tym wydarzeniu doczekałem się -krótkotrwale -fanclubu na forum, ale nie wiem dlaczego), ściągając do GNOZY jednak kilku poważnych graczy :) Grałem 4 lata, kiedy to postanowiłem, że już wystarczy, chyba chodziło o WoWa wtedy.
Teraz mam już więcej czasu, no  nie gram już w Wowa, po za tym byłem pewny że ogame się rozleci, więc teraz to też ciekawość.
Nie wiem czy spełnicie moje oczekiwania bo nie znam Waszego doświadczenia. Ogame się trochę zmienił, więc oczekuję być może, czasem podpowiedzi. Nie mam pojęcia jeszcze o co chodzi z tym wycofywaniem się floty... itp.
Oczekuję zatem mieć kogoś, kogo mogę się szybko o coś zapytać.
Od razu zaznaczam, że nie zamierzam się (przynajmniej teraz tak mi się wydaje)  już tak strasznie angażować jak kiedyś, jeśli to możliwe mogę służyć jakąś radą.
Nie oczekuję naturalnie żadnych surowców, po prostu czasem w tej grze zdarzają się okazje, które trzeb wykorzystywać, a razem łatwiej.

Mam nadzieję, że moje ogamowe CV :) Was zadowoli.

Zgłaszam podanie o przyjęcie mnie do Gwardii Kosmosu.
pozdrawiam

 

#2 2012-02-26 11:07:42

LordCarlos

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 17
Punktów :   

Re: podanie

Brawa dla Pana.
Witamy

Offline

 

#3 2012-02-26 11:16:29

CAT

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 34
Punktów :   

Re: podanie

Widzę kolega z doświadczeniem Witamy w sojuszu i życzę udanej współpracy.


http://s5.ifotos.pl/img/userimage_rxxswrs.jpeg

Offline

 

#4 2012-02-27 12:12:56

 Gacek

Hrabia

Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 21
Punktów :   -2 

Re: podanie

witamy,witamy:) zrobimy w koncu jakies warunki rektutacji?

Offline

 

#5 2012-03-14 20:26:51

LordCarlos

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 17
Punktów :   

Re: podanie

Siema Siema tu Wiewiórka a co z moimi warunkami co do rekrutacji????

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radio-stolica.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl www.bioanalityka.pun.pl www.h3wodka.pun.pl www.petron.pun.pl